.

.

12V Tachometer 2 52mm Бензин возилото Tacho Мерач на Карбонски Влакна LED дисплеј Жолта 0 - 8000 ВРТЕЖИ во минута

12V Tachometer 2 52mm Бензин возилото Tacho Мерач на Карбонски Влакна LED дисплеј Жолта 0 - 8000 ВРТЕЖИ во

DEN 811.00
DEN 1247.04

Од стоката
Во магацинот


Tacho чита од 0 - 8,000 ВРТЕЖИ во минута. На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена.
Се работи за 4, 6 и 8 цилиндри мотори.
Безбедност,модата. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас.
Многу лесно да се инсталира.
НЕ се ПОГОДНИ ЗА дизел возила,САМО ЗА 12 V бензински возила
Жици :
Црно-Негативни
Црвено-Позитивни
Зелена-Брзина на сигналот
Спецификација :
Боја : Црна
Тежина (кг) : 0. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса, Особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени. Поради празниците, логистика, времето, царински преглед,пратката ќе пристигнат подоцна, Овие не се контролира фактори, ве молам, разберете,Ние ќе го цениме вашето разбирање.
100% сосема нов.
2" 52mm tachometer.
2" 52mm LED Tacho Мерач Tachometer Карбонски Влакна се Соочуваат со Жолта 0 - 8000 ВРТЕЖИ во минута НАС
Опис :
100% нови.Пред да плаќаат за цел, Pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Карбонски влакна се соочи со жолти LED. Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.22
Пакет Се Вклучени :
1 X Tachometer Мерач
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRFLYSD
Жица или Безжично:
Yes
Големината На Името:
2 52mm
Производи во категоријата