.

.

Уникатен Дизајн Таблета Лаптоп Покритие За Леново 12.2 Miix 510 Miix5 Ракав Случај СТП Кожа Кожа Заштитна За Miix510 Перо

Уникатен Дизајн Таблета Лаптоп Покритие За Леново 12.2 Miix 510 Miix5 Ракав Случај СТП Кожа Кожа Заштитна За

DEN 1910.40

Од стоката
Во магацинот


ова За Леново 12.2" Miix 510 Е Назад со вшмукување чаши капак (само таблета покрие, не се вклучуваат тастатура)
Следниот Производ е целокупната заштита (само таблета покрие, не се вклучуваат тастатура)
Уникатен дизајн таблета покритие за леново 12.2" Miix 510 (само таблета покрие, не се вклучуваат тастатура)

Таа е поголема од информацијата

Шаблон Тип:
Крпеница
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Број На Модел На:
За Леново 12.2 Miix 510 Miix5
Ширина:
21cm
Бренд Име:
veker
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
За Леново 12.2 Miix 510 Miix5
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Должина:
31cm
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
12.2
Производи во категоријата