.

.

Бохемски Евра Ѓердани Гроздобер изјава Ѓердан jewelryCollier Мулти Слој Ѓердан за Жените западен ѓердан earring сет

Бохемски Евра Ѓердани Гроздобер изјава Ѓердан jewelryCollier Мулти Слој Ѓердан за Жените западен ѓердан earring

DEN 288.00
DEN 303.36

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
Црна, Зелена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
RG1027
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
18cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Тсо Sim
Стил:
Чешка
Должина:
16cm
Производи во категоријата