.

.

10 Компјутери/Многу За OnePlus 5 Пет 1+ 5 5.5 HD Јасно/Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник Заштитна Фолија Guard (Не Калено Стакло)

10 Компјутери/Многу За OnePlus 5 Пет 1+ 5 5.5 HD Јасно/Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник Заштитна Фолија Guard

DEN 153.00
DEN 153.12

Од стоката
Во магацинот

"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За One Plus 5 5. *Заштита од гребнатини, нечистотија. Ние ќе се реши тоа добро за вас. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник.5" HD Јасно/Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник Заштитна Фолија Guard (Не Калено Стакло)
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Заштита од гребнатини, нечистотија.5 Инчен Пакет се Вклучени : 10 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 10 x Влакна Текстил
.[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
10 Компјутери/Многу За One Plus 5 Пет 1+ 5 5. Не отворајте спор случајно. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
Пред Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал:
Мек Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
10 Компјутери
Пад на превозот:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За OnePlus 5 Пет Еден Плус 5 Oneplus5 1+ 5 A5000 5.5 Инчен
Производи во категоријата