.

.

JCD 3M Екстра долг Micro USB конектор за кабел игра полнење кабелот Линија за Sony playstation PS4 4 Xbox еден безжичен Контролер Бела

JCD 3M Екстра долг Micro USB конектор за кабел игра полнење кабелот Линија за Sony playstation PS4 4 Xbox еден

DEN 140.00
DEN 153.60

Од стоката
Во магацинот

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Таа е поголема од информацијата

Со USB:
NO
Број На Модел На:
за Sony playstation PS4 4 Xbox еден
is_customized:
YES
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
SONY Модел:
PlayStation4
Производи во категоријата