.

.

1.25 90 Степени Monocular Зенит Дијагонала Огледало Дијагонала Адаптер Подига Слика Призмата Астрономски Телескоп Окуларот

1.25 90 Степени Monocular Зенит Дијагонала Огледало Дијагонала Адаптер Подига Слика Призмата Астрономски Телескоп

DEN 900.00
DEN 1285.92

Од стоката
Во магацинот

Ние испрати пакет за излез во рок од 3 дена. Нашата посветеност кон доаѓањето време е 60 дена. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Ние испрати пакет за излез во рок од 3 дена.99 /парче US $ 89. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ако не добиете пакет по 60 дена, или сакате да знаете каде пакет, pleasecontact нас,
Ние ќе ви даде најдобар одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки, даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе го соберат од купувачот по испораката. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7844878025248537 МОЖЕБИ ЌЕ сакате US $ 19.Производот ќе биде надвор од акциите на феноменот,
Ние веднаш ќе ве контактираме, се надевам, ќе може да се разбере
4.99 /парче US $ 23.Освен празници.99 /парче US $ 79.99 /парче US $ 31. Ali Express Стандард Превозот е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално (со 15-35 дена за време на испорака); E-пакет / UPS / Fedex / DHL / ТНТ
Се брз (3-10 дена за испорака), но тоа треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Сите производи во нашата продавница е ограничена понуда, ако ви се допаѓа, само плати
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе ја процесира вашата нарачка, откако процесот времето е завршена.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Зенит Дијагонала Агол Огледало Дијагонала
Бренд Име:
НВО
Тип:
Monocular
Набљудување Агол:
90 степени
Материјал:
Пластични
Порт Големина:
1.25 инчи,31.75 mm
боја:
Црна
користат за:
Monocular Астрономски Окуларот
Производи во категоријата