.

.

HITORHIKE 25L Отворено водоотпорен Сува Вреќа Вреќа Пливаат простор за Рафтинг Пловењето Kayaking Canoeing Кампување Патување Колекции 2018

HITORHIKE 25L Отворено водоотпорен Сува Вреќа Вреќа Пливаат простор за Рафтинг Пловењето Kayaking Canoeing

DEN 1195.00
DEN 1493.28

Од стоката
Во магацинот

HITORHIKE 25 L Отворено водоотпорен Сува Вреќа Вреќа Пливаат простор за Рафтинг Пловењето Kayaking Canoeing Кампување Патување Колекции 2018
Известување
1. Купи 2 парчиња врз основа на оригиналната цена може да уживаат даночни намалувања за 5% попуст. Опис
Карактеристики :
Професионални водоотпорен материјал,тоа има силна водоотпорен ефект.
Висок квалитет, тоа може да се заштити од тоа да биде добиеше.
25 L голем капацитет, може да се стави храна, облека, паричник и други лични предмети.
Погоден за кампување, лебдат, пешачење и други активности на отворено.
Спецификации :
Боја : Nvay Bule ,Жолта.
Материјал : 500 D Полиестер
25 L /0.7 kg
продажба точка:
1.ЧУВАЈТЕ се ИСУШИ : Hitorhike сува торба ќе го заштити вашиот телефон,паричник,облека,да се види,и така натаму совршено при пловењето,kayaking,пешачење,кампување,риболов за време на отворено.
2.ULTRA LIGHT : Многу полесен од повеќето сува кеси,се повеќе и повеќе ќе избор Ultra light надворешна опрема.тоа ќе направи да се чувствувате слободно и лесно да се носат. ќе уживате во УЛТРА СВЕТЛИНА отворено со Hitorhike сува кеси. "
3.ШАРЕНИ ОТВОРЕНО : Дали сте зрели, постојан или модерен Можете да изберете бои што одговара најдобро."
Добра Новата :
1.Ако ги споделат овој производ на СНС, како што се Facebook, Instagram, VK, itao, Twitter, итн.. фотографирање за да ја нашата служба за корисници. Ќе добиете мал подарок.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се сподели со вашите СНС со овој линк. Ќе добиете 10% од износот сте платиле пред страна на Pay Pal, ($1-$5)
3.Сите наши производи се апсолутно реална и добра,квалитетот е загарантирана,Ако сакате да го направите dropper спонзор,Добредојдени да се консултираат,со нетрпение очекувам да работам со вас,ви Благодариме!
крајот
nd

Таа е поголема од информацијата

боја:
СИНА БОЈА, ЖОЛТА БОЈА
Бренд Име:
hitorhike
Материјал:
ПВЦ церада
Функција:
Водоотпорен
Тип:
РАНЕЦ
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Патување за полнење:
велосипедизам пешачење кампување качување ранец, торба
Водоотпорен:
Yes
боја:
Сина , Жолта
Тежина:
За 0,7 кг
Големина:
60*32cm
Материјал:
500D ПВЦ
Име 1:
водоотпорен ранец
Име 2:
пешачење столбови Ранец
Име 3:
качување торба
Производи во категоријата