.

.

Neewer 32 инчи /80 сантиметри Softbox Octagonal Speedlite, Студио Флеш, Speedlight Чадор Носи Торба Портрет Фотографија

Neewer 32 инчи /80 сантиметри Softbox Octagonal Speedlite, Студио Флеш, Speedlight Чадор Носи Торба Портрет

DEN 1174.00
DEN 1276.32

Од стоката
Во магацинот


Ние прифаќаме alipay тука. Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка.
2 месеци Warranty. Опис на производот
NEEWER(TM) Softbox е дизајниран да се таложи на strobe флеш, кои ви даваат подобра дури и осветлување. Тоа е неопходно во било кој професионален портрет студио.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Двојно метална рамка, лесни и цврсти. Тоа е мека кутија кога се шират и како чадор кога се преклопени, лесен за употреба. Капата тело направени од високо-густина најлон материјал, високо рефлективна.
Карактеристики :
Светлина дифузија површина, чија големина во пречник изнесува 32"/80см, со широк спектар на апликации, погоден за портрет или производ фотографија.Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
Тоа е мека кутија кога се шират и како чадор кога се преклопени, лесен за употреба.By со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе можат да вашиот предмет,ве молиме вратете го со 7 дена за замена или пари назад.
Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfation! Повратни информации е многу importtant,бараме да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Светлина дифузија површина, чија големина во пречник изнесува 32"/8cm, со широк спектар на апликации, погоден за портрет или производ фотографија.
Капата тело направени од високо-густина најлон материјал, високи рефлексивни
Двојно метална рамка, лесни и цврсти.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
NEEWER
Компатибилен Бренд:
CANON
Производи во категоријата