.

.

15mm поставување големина гроздобер стил бронза,сребро,црна,злато,злато се зголеми круна круг рамки фах DIY pendant шарм материјали 1411170

15mm поставување големина гроздобер стил бронза,сребро,црна,злато,злато се зголеми круна круг рамки фах DIY

DEN 145.92

Од стоката
Во магацинот

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
15mm поставување големина гроздобер стил бронза,сребро,црна,злато,злато се зголеми круна круг рамки фах DIY pendant шарм материјали 1411170
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Злато, Сребро, Злато Се Зголеми, Пиштол Црна, Бронза
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1411170
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата