.

.

Мажите Салата Шорцеви Лабава Работи Шорцеви Tenis Masculino Човек Обука Шорцеви Маратон Спорт Кратки Панталони со Поставата Внатре

Мажите Салата Шорцеви Лабава Работи Шорцеви Tenis Masculino Човек Обука Шорцеви Маратон Спорт Кратки Панталони

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Материјал : 100% полиестер
Големина : S, M, L, XL
Боја : сина
Тема : слобода, дише, краток
Одговараат за повод : краток-дистанца и долги трчање, Malathion, фитнес, играње тенис, играјќи бадминтон, играње пинг-понг
Големината само за референца :
половината : S(63cm-73cm) M(73cm-83cm ) L(83cm-93cm) XL(93cm-100cm)
половината : S(25"-29") M(29"-33") L(33"-37") XL(37"-39")
Забелешка : ве Молиме оставете порака за вашата нормална носи големина(инчен или сантиметар)
Моделот се прикаже :

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Број На Модел На:
T0300
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Хенк Волкот
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата