.

.

Mayitr Автомобил Subwoofer Звучник Кутија Терминал Круг Пролетта Првенство Конектор Злато Позлатен Приклучок За 4mm Банана Приклучок Рамен Приклучоци Гола Жица

Mayitr Автомобил Subwoofer Звучник Кутија Терминал Круг Пролетта Првенство Конектор Злато Позлатен Приклучок

DEN 113.28

Од стоката
Во магацинот


EA0002292
Спецификација :
100% сосема нов и добар квалитет
Терминал Првенство за Звучници & Subwoofers Кутии
Погоден за 4mm банана приклучок, рамни приклучокот или приклучоци гола жица
Позитивни (Црвено) и Негативниот (Црна) индикатори за да се обезбеди правилна жици
Позлатени контакти за оптимален пренос на сигнал
Пролет клипови се обезбеди тесна и безбедна конекција
Задните конекции користат брз исклучите приклучок
Лесно собранието со завртката за заклучување и лесен за користење
Компактен, сигурен и издржлив
Надворешниот Дијаметар : прибл. 75mm
Внатрешен Дијаметар : прибл. 48mm
Боја : Црна
Пакет се Вклучени : 1pc x Говорникот Терминал Првенство
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Специјални Функции:
/
Од Моќ:
/
Име На Модел:
subwoofer терминал првенство
Објектот Големина:
/
Објектот Тежина:
48kg
Материјал Тип:
/
Бренд Име:
Mayitr
Интерфејс:
Други
Производи во категоријата