.

.

Компатибилен ОЕМ тонер чип за XEROX DocuPrint C3300 C2200 боја ласерски печатач кертриџ ресетирате CT350674~CT350677

Компатибилен ОЕМ тонер чип за XEROX DocuPrint C3300 C2200 боја ласерски печатач кертриџ ресетирате CT350674~CT350677

DEN 240.00

Од стоката
Во магацинот

Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе . Многу задоволство. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец
Производ : Компатибилни ОЕМ тонер чип за XEROX Docu Print C3300 C2200 боја ласерски печатач кертриџ ресетирате CT350674~CT350677 Печатач Модел Docu Print C3300/C2200 Боја К/C/M/Y Кертриџ Модел CT350674~CT350677 Страница Принос 9 K
Ако било истрага, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас во својата погодност.

Таа е поголема од информацијата

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
DocuPrint C3300/C2200
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
К/C/M/Y
Printer model 1:
DocuPrint C3300/C2200
кертриџ број:
CT350674~CT350677
Принос:
9K
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата