.

.

M4080AHR Хидраулични Површината Мелење Машина Со Брза НАГОРЕ-НАДОЛУ Табела Големина 400*800mm Седло Тип на Површината Мелница

M4080AHR Хидраулични Површината Мелење Машина Со Брза НАГОРЕ-НАДОЛУ Табела Големина 400*800mm Седло Тип на

DEN 883200.00

Од стоката
Во магацинот


M4080 AHR Хидраулични Површината Мелење Машина Со Брза НАГОРЕ-НАДОЛУ Табела Големина 400*800mm Седло Тип на Површината Мелница
Цената е само за refference, доколку сте заинтересирани, ве молиме слободно да ни остави пораки.
Карактеристики на Машина Алатки :
Машината е разумно во структурата, добра цврстина, прекрасен изглед, удобен операција.
Користење на прецизност пластични водич површината и прецизност стружење, мелење увезени хидраулична трансмисија, се вози со синхрони.
Главната механички залисток е посебен вентил мелница, е поделена на два дела, механички commutation управувач, гас за контрола. Контролен дел и истовар функција, може да се реализира станицата start и stop (стоп).
Мелење може да бидат сите видови на авион и сложен облик на површината, погоден за моторни без мелење на храна, според потреби на корисниците со постојан магнет морон или електромагнетни морон.
Технички Параметри
Детали :
Пакување : 1 set/дрвени случај
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу!
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Површината Мелење Машина
Состојба:
Нови
CNC или Не:
Нормално
Број На Модел На:
M4080AHR
Бренд Име:
FGHGF
Производи во категоријата