.

.

Моден Жените V деколте, Вест Ракави Чипка Сомот Camis Секојдневен Блузи Жените Секси Облека

Моден Жените V деколте, Вест Ракави Чипка Сомот Camis Секојдневен Блузи Жените Секси Облека

DEN 163.00
DEN 204.00

Од стоката
Во магацинот


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Кадифе Боја : Црна ,Розова ,Сина ,Бургундија Стил : Секси Вест Врвот
Големина : S,M, L,XL Големина Биста Должина Половината S 84cm 44cm 82cm М 88cm 44cm 86cm L 94cm 46cm 92cm XL 100cm 46cm 98cm Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Врвот
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
ITFABS
Шаблон Тип:
Цврста
Блузи Тип:
Camis
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Camis
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата