.

2 Бои Оригинални Ymitn Нови Микро SD Картичка Port + Sim Картичка Приклучокот Блок Водоотпорен Капа Покритие
Свеж

Карактеристики : Сосема Нов мобилен приклучок за SONY XPERIA Z4 V E6508 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, о

Во магацинот
Wyieno Тестирани Црна/Бела Digitizer Екран За Wiko Автопат 4G LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание
Свеж

100% Тестирани Црна / Бела Digitizer Екран За Wiko Автопат 4 G LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши СобраниеСпецификаци

Во магацинот
Оригинални 7 инчен 4 wire Resistive Екран на Допир Панел Стакло За AT070TN90 92 94 ,HSD070IDW1-D00 E11 E13
Свеж

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ако имате било какви пробле

Во магацинот
LTPro Тестирани LCD Дисплеј+екран на Допир Панел Екран Digitizer Собранието За Samsung Гранд Премиер G531
Свеж

оваа содржина е достапна,ако треба,ќе може директно цел.

Во магацинот
Stonering 1400Mah батеријата за iu1 MTK6572 dual-core паметни телефон
Свеж

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.7 V Капацитет : 1400m Ah батеријата операција време зависи

Во магацинот
Продолжен Батеријата За Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 4300mAh Замена на Батерии за Мобилни Samsung Galaxy
Свеж

Продолжен Батеријата За Samsung Galaxy S4 / СИВ мини i9190 4300m Ah Замена на Батерии за Мобилни Samsung Galaxy S4 Mini I9190Опис : *

Во магацинот
LTPro Батеријата Вратата Домување Случај за Coolpad Торино R108 на Капакот на Батеријата Бело Злато боја
Свеж

ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купит

Во магацинот
STONERING 2900mAh ИО-BA510ABE Батеријата За Samsung ГАЛАКСИ Издание А5 A510 СМ-A510F A5100 Телефон
Свеж

100% сосема нов Висок квалитет LiIon батерија Клетка : Литиум ЈонскаНапон : 3.8 VКапацитет : 2900mahБатеријата опе

Во магацинот
Оригиналниот iPhone 5S 5C 5 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Црно-Бела Бесплатен Превозот
Свеж

Оригиналниот i Phone 5 S 5 C 5 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието ЦрноБела Бесплатен ПревозотКаракт

Во магацинот
За Wiko Лени 3 LCD Дисплеј на Допир Digitizer За Wiko Лени 3 LCD Дисплеј Заврши Собрание Телефон Делови
Свеж

Сите уреди ќе бидат тестирани пред превозот и 100% работи добро.Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, W

Во магацинот
6800mAh Repalcement Мобилен Телефон Батеријата За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 N9005 N900A N9002 N900
Свеж

6800m Ah Repalcement Мобилен Телефон Батеријата За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 N9005 N900 A N9002 N900 Bateria+Задниот Поклопец

Во магацинот
Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 MP Модул За UMIDIGI Z1 Про MTK6757 Octa Core 5.5 инчен FHD
Свеж

Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 MP Модул За UMIDIGI Z1 Про MTK6757 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен Прев

Во магацинот
Stonering Висок капацитет на Батеријата CPLD-329 3100mAh За Coolpad Ф1 Coolpad 8297 8297W телефон
Свеж

Батеријата CPLD329 3100m Ah Висок капацитет Li Полимер батерија За Coolpad Ф1 Coolpad 8297 8297 WКарактеристикиВисок квалит

Во магацинот
5.5 Оригинални За Elephone P9000 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Бесплатен Превозот
Свеж

5.5" Оригинал, За Elephone P9000 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Бесплатен ПревозотКарактеристики :

Во магацинот
Heyman Ѕвончето Измамник Модул flex Кабел за Apple iPhone 4/4s/5/5S/5В/SE/6G/6Plus/6SPlus/7G/Плус/8g/X Гласно
Свеж

Heyman Ѕвончето Измамник Модул flex Кабел за Apple i Phone 4 / 4s / 5 / 5 S / 5В / SE / 6 G / 6 Pl SPl G / Плус / 8g / X Гласно Говорник Зам

Во магацинот
Elephone P9000 LCD Дисплеј+Екран на Допир за Оригинални LCD Digitizer Стакло Панел Замена За Elephone
Свеж

Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на с

Во магацинот
Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 MP Модул За iocean X9 MTK6752 Octa Core 5.0 FHD 1920x1080
Свеж

Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 MP Модул За iocean X9 MTK6752 Octa Core 5.0" FHD 1920x1080 Бесплатен превозот

Во магацинот
3pcs/многу 3dBi omnidirectional затворен Камшик 800mhz to2200hz GSM 3G WCDMA бустер антена Антена N Тип Конектор
Свеж

Продажба Точка : 1.Omni сигналот на антената2.Погоден за GSM 850mhz GSM 900mhz GSM 1800mhz GSM 1900 Mhz 3 G WCDMA 2100mhz сигнал бустер3..

Во магацинот
umi фер Пред Камера 2.0 MP Модул За UMI Фер 4G LTE MT6735 Quad Core 5.0 HD 1280x720 бесплатен превозот
Свеж

Оригиналниот umi фер Пред Камера 2.0 MP Модул За UMI Фер 4 G LTE MT6735 Quad Core 5.0" HD 1280x720 бесплатен превозотЗа Драги Ку

Во магацинот
Моќта На Исклучување на Звукот Копче за Скролување Flex Кабел Лента За Xiaomi Mi MAX телефон
Свеж

Моќта На Исклучување на Звукот Копче за Скролување Flex Кабел Лента За Xiaomi Mi MAX телефон100% Сосема Нов Никог

Во магацинот
Power Копче За вклучување / Исклучување Копче За Umi Max 5.5 FHD MTK6755M Octa Core 1920*1080 Бесплатен Превозот+Следење
Свеж

Оригиналот На Моќ / Исклучување Копче Копче За Umi Max 5.5" FHD MTK6755 M Octa Core 1920*1080 Бесплатен Превозот+Следење на

Во магацинот
Јачина на Глас Копчето за Скролување За Umi Max 5.5 FHD MTK6755M Octa Core 1920*1080 Бесплатен Превозот+Следење
Свеж

Оригиналниот Јачина на Глас Копчето за Скролување За Umi Max 5.5" FHD MTK6755 M Octa Core 1920*1080 Бесплатен Превозот+След

Во магацинот
Користи Звучникот Примачот За Homtom HT3 Про MTK6735P Quad-core 5.0 HD 1280x720 Бесплатен Превозот
Свеж

Оригиналниот Користи Звучникот Примачот За Homtom HT3 Про MTK6735 P Quadcore 5.0" HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Во магацинот
Оригинални 7 инчен YH070IF50H-LCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070IF50H-А 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен
Свеж

Оригинални 7" инчен YH070 IF50 HLCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070 IF50 HА 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен превозот

Во магацинот
2800mAh Телефон Замена Li-ion Батеријата BL-42D1F За LG G5 H850 US992 F700S H860 2800mAh Мобилен Телефон Batterie
Свеж

2800m Ah Телефон Замена Liion Батеријата BL42 D1 F За LG G5 H850 F700 S H860 2800m Ah Мобилен Телефон Batterie Bateria BatterijFeatrue : * Генери

Во магацинот
3pcs/многу За iPhone 6 / 6 Плус 339S0228 Wi-Fi жариште Модул IC чип висока температура
Свеж

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37

Во магацинот
QiAN SiMAi 1pcs За Huawei Y511 Нови USB полнење Полнење Порта Клупа Порта Приклучок Конектор Поправка Делови
Свеж

Висок квалитет и најдобра цена.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да

Во магацинот
QiAN SiMAi За xiaomi 4 м4 Нови Полнење преку USB Полнач порта flex Одбор Поправка Делови
Свеж

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Контакт Со Нас На : 1.Ве молиме не го

Во магацинот
QiAN SiMAi За xiaomi 4c mi4c m4c Нова sim картичка Штекер Картичка Фах Поправка Делови + Бесплатен превозот
Свеж

Контакт Со Нас На : 1 Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за xiaomi 4c mi4c m4c Пакет се Вклучени : 1 X sim к

Во магацинот
QiAN SiMAi За huawei G8 Телефон Нови Полнење преку USB Полнач порта Одбор Поправка Делови
Свеж

Висок квалитет и најдобра цена Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме н

Во магацинот
QiAN SiMAi 2 парчиња За леново S930 A788T A370 A656 A3000H Нови Полнење преку USB Порт Поправка Делови
Свеж

Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Полнење преку USB Порт Бои : како на сликата прикажани

Во магацинот
Wyieno Сензор Замена на Делови За THL W11 Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел + следење
Свеж

Сензор Замена на Делови За THL W11 Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел ; Со Следење на БројСпецификации

Во магацинот
cltgxdd микро usb приклучок конектор приклучок за полнење порта за sony LT15 LT18i MT15I X9 X12 ST27 MT11,за
Свеж

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

Во магацинот
4G LTE Антена 13dbi Висока Добивка Дневник-периодични Антена N Тип Конектор 700-2700Mhz Сигнал Бустер Модем
Свеж

Производ Детали : 1.отворено сигналот на антената2.Погоден за CDMA850 GSM900 DCS1800 PCS1900 WCDMA2100 сигнал бустер3.Натпр

Во магацинот
Користи Power Копче За вклучување / Исклучување Копче За Leagoo Елита 5 5.5 HD 1280x720 MTK6735 Quad Core Бесплатен
Свеж

Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас.(копч

Во магацинот
10PCS за Леново A5000 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел
Свеж

10 PCS за Леново A5000 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел

Во магацинот
10PCS за Леново A5500 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел
Свеж

10 PCS за Леново A5500 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел

Во магацинот
Нови Оригинални LG BL-42D1FA Батеријата ЗА LG G5mini K6 G5 мини 2800mAh
Свеж

Батеријата модел : BL42 D1 FAБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 2800 m Ah Напон лимит : 3.85 V Компатибилен со : G5m

Во магацинот
1PCS за Леново A5000 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел
Свеж

1 PCS за Леново A5000 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел

Во магацинот
2 парчиња/многу Слушалка слушалка за Уво Слушалка Примачот за Замена на Дел за Vernee Тор
Свеж

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.

Во магацинот